+380680007788
info@bz-security.com.ua

Антирейдерські послуги

Група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” понад 10 років надає послуги з надійного захисту громадян і їх майна, на практиці доводячи, що успішне вирішення подібних завдань до снаги тільки професіоналам, оскільки вимагає багатовекторного індивідуального підходу.

Як відбуваються рейдерські захоплення

За рейдерського захоплення відбувається недружнє поглинання (часто із застосуванням силових методів) юридичної особи або привласнення її майна. При цьому, власника примушують за допомогою незаконних методів передати права на бізнес або землі у чужу власність.

Не маючи багатого професійного досвіду, заздалегідь передбачити та убезпечити себе від рейдерського захоплення неможливо. Адже метою такого нападу може бути що завгодно: від бажання усунути конкурента до спроби скупити активи компанії за безцінь. Рейдерство буває:

 • Білим – корпоративний шантаж, параліч активності підприємства через діяльність міноритарних акціонерів.
 • Сірим – силове захоплення на основі неправомірного судового рішення, винесеного без присутності відповідача. В основі лежить найчастіше будь-який фіктивний привід. При цьому, порушуються цивільно-процесуальні норми.
 • Чорним – загроза або застосування насильницьких дій по відношенню до власника бізнесу, членів сім’ї, покликана спонукати його підписати документи, що передають права власності на підприємство третій особі.

Заплановані документи готуються заздалегідь і зазвичай в цьому процесі беруть безпосередню участь високопосадовці та співробітники керівної ланки компанії, що атакується, тому допомогти запобігти рейдерському захопленню і дати грамотну відсіч під силу тільки професіоналам.

Особливості протистояння рейдерським захопленням

Рейдерське захоплення – результат нехтування заходами безпеки і юридичної халатності, неписьменності. Для того, щоб захистити себе від подібного зазіхання власнику бізнесу рекомендується:

 1. Впровадити системи безпеки, що дозволять контролювати діяльність співробітників, зберігати конфіденційність інформації.
 2. Проводити аудит пакета установчих документів.
 3. Моніторити кредиторські та інші види заборгованостей, які рейдери можуть використовувати в своїх інтересах.
 4. Оцінювати концентрацію акцій та їх розподіл в руках акціонерів.
 5. Розробити, впровадити та контролювати виконання комплексу заходів, покликаних захистити від промислового шпигунства (тестування співробітників на поліграфі, регулярні перевірки персоналу тощо).
 6. Задіяти технічні засоби безпеки і фізичну охорону.

Спектр превентивних заходів досить широкий і вимагає професійного підходу, знання унікальних стратегій, вміння вибудовувати багатоходові завдання, що охоплюють всі сфери безпеки. Саме тому краще довірити процес групі охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ”, що має багаторічний успішний досвід у цій справі.

Що ми пропонуємо

Нашим клієнтам можна не турбуватися про можливі напади з боку конкурентів. В якості профілактичних заходів група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” здійснює:

 • Докладний аудит з виявленням бізнес-проблем і конфліктів, потенційних рейдерів.
 • Надає повні та кваліфіковані консультації власнику щодо виявленої ситуації.
 • Допомагає виявити промислове шпигунство, неблагонадійних співробітників, зовнішню і внутрішню розвідку.
 • Готує співробітників служби безпеки підприємства у протистоянні захопленню.
 • Складає прогноз можливих схем щодо незаконного відчуження майна.
 • Надає допомогу в налаштуванні систем безпеки.
 • Звертає співробітників для підкріплення під час нападу.

Якщо на керівника чиниться моральний тиск, він відчуває загрозу своєму життю чи благополуччю сім’ї, група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” готова запропонувати послуги охоронця, оренду броньованого автомобіля, розміщення постів охорони на підприємстві або біля будинку.

Завантажити презентацію “Антирейдерські послуги”

Нижче Ви можете вибрати мову, що вас цікавить, для скачування PDF-файлу

Чи не хочете турбуватися
про безпеку об'єкта?

Зв'яжіться з нами і ми забезпечимо надійний захист!

Навчання

Наші співробітники систематично проходять курси підвищення кваліфікації

Обладнання

Наші охоронці забезпечені передовим обладнанням для якісної роботи

Досвід

Значний досвід дозволяє надійно захищати об’єкти різного рівня складності

Швидкість

Оперативне реагування та швидке вирішення виниклих позаштатних ситуацій