+380680007788
info@bz-security.com.ua

Юридичні послуги

Група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” спільно з охоронними послугами надає своїм клієнтам послуги з юридичного супроводу бізнесу за наступними напрямками:

 1. Антирейдерство. Рейдерство – незаконне поглинання компанії конкуруючою організацією. Для того щоб захистити інтереси клієнтів, наші юристи аналізують загрозу криміногенних факторів в конкретному регіоні і на підставі отриманих даних розробляють індивідуальну стратегію захисту.
 2. Захист законних інтересів інвесторів. Ця послуга включає в себе юридично значимі заходи, спрямовані на захист інтересів осіб, які займаються інвестуванням у фінансові активи і проекти.
 3. Юридичний досудовий і судовий супровід. Наші фахівці в першу чергу намагаються вирішити конфлікт мирним шляхом. Вони аналізують ситуацію, що склалася, і докладають максимум зусиль, для того щоб врегулювати спір за допомогою переговорів. Якщо контрагент не бажає йти на конструктивний діалог, юристи компанії зроблять все, для того щоб суд прийняв рішення на користь довірителя.
 4. Контрактне право. Ця послуга включає в себе перевірку вже існуючих договорів (вичитування) та розробку контрактів з урахуванням вимог клієнта.
 5. Майнове право. В межах надання послуги, юрист нашої компанії оцінить перспективи позитивного результату суперечки майнового характеру, мінімізує фінансові витрати довірителя і в разі необхідності доб’ється матеріальної компенсації.
 6. Купівля та продаж бізнесу. Ця послуга включає в себе повний супровід процесу купівлі-продажу готових бізнес-проектів.
 7. Конкурентне (антимонопольне) законодавство. Юристи компанії здійснюють захист від недобросовісної конкуренції, а також надають консультації з питань, пов’язаних з цією галуззю права.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам: 

 • попередній аналіз будь-яких спірних ситуацій, що дозволяє розрахувати ризики, спрогнозувати ймовірність виграшу і розробити тактику захисту інтересів довірителя;
 • підготовка юридично значущих документів (договори, контракти, претензії, позови, відгуки, тощо);
 • сприяння в процесі продажу або купівлі комерційної нерухомості;
 • повний юридичний супровід бізнесу в судових інстанціях, а також представлення інтересів довірителя в державних і муніципальних інстанціях;
 • захист інтересів клієнта на стадії досудового розгляду;
 • перевірка юридичної чистоти угоди, а також аналіз ступеня сумлінності ділового партнера.

Особливе місце в нашій практиці займає аудит безпеки підприємства.

Компанія, яка не в змозі побудувати власну систему безпеки, не може повноцінно конкурувати на ринку надання аналогічних послуг.

Для якісного функціонування бізнесу необхідно проводити юридичний аналіз діяльності суб’єкта господарювання, що включає в себе наступні послуги:

 • аналіз внутрішньої документації (в тому числі перевірка установчих документів);
 • вивчення загрози криміногенних факторів (наприклад, рейдерство);
 • виявлення шахрайських схем з боку співробітників і партнерів компанії;
 • виявлення і розслідування фактів розкрадання матеріального майна;
 • аналіз можливості витоку конфіденційних даних.

Юридичний супровід бізнесу фахівцями Групи охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” – це можливість захистити фінансові інтереси свого підприємства.

Штатний юрист в більшості випадків займається проблемами правового характеру. Оцінка ступеня небезпеки з боку партнерів і працівників компанії не входить в перелік його посадових обов’язків. Знайти вихід з тупикової юридичної ситуації та звести до мінімуму наслідки від неї можуть фахівці, що працюють за системою аутсорсинг.

Переваги співпраці з нами: 

Замовляючи послугу юридичного супроводу, ви автоматично отримуєте цілий спектр супутніх переваг, а саме:

 1. Можливість реальної економії фінансових коштів компанії. Виявлення фактів шахрайства або своєчасний аналіз ризиків, пов’язаних з підписанням договору з неблагонадійним партнером – це гарантія фінансового благополуччя компанії. Крім цього, гроші, які ви платите нам за супровід, не оподатковуються, оскільки відносяться до категорії витрат.
 2. Укладаючи договір з групою охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ”, вам не доведеться витрачати час на те, щоб ввести нашого співробітника в курс справи. Наші юристи здатні відразу виявити “слабкі місця” документообігу компанії клієнта.
 3. Ви платите виключно за той перелік послуг, який був вам наданий, оскільки тільки ви визначаєте обсяг юридичного супроводу.

Високий рівень професіоналізму наших співробітників – основний аргумент на користь співпраці з Групою охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ”.

Чи не хочете турбуватися
про безпеку об'єкта?

Зв'яжіться з нами і ми забезпечимо надійний захист!

Навчання

Наші співробітники систематично проходять курси підвищення кваліфікації

Обладнання

Наші охоронці забезпечені передовим обладнанням для якісної роботи

Досвід

Значний досвід дозволяє надійно захищати об’єкти різного рівня складності

Швидкість

Оперативне реагування та швидке вирішення виниклих позаштатних ситуацій