+380680007788
info@bz-security.com.ua

Охорона промислових об'єктів

Група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” понад 10 років надає послуги з надійного захисту громадян і їх майна, на практиці доводячи, що успішне вирішення подібних завдань до снаги тільки професіоналам. Охорона складських, виробничих або житлових приміщень вимагає багатовекторного індивідуального підходу і завжди починається з аудиту. Професійне обстеження об’єкта дозволяє виявити його вразливі місця і розробити комплексну інтегровану та раціональну систему захисту.

Особливості охорони промислових об’єктів

Промислові об’єкти мають ряд особливостей, які слід враховувати під час прорахунку матриці загроз і ризиків, серед яких:

 • обмежений доступ;
 • Особливості локації – зазвичай вони розташовані у малолюдній промзоні, займають великі площі і містять кілька будівель;
 • Особливості побудови – не можуть надійно перешкоджати проникненню зловмисників;
 • Наявність великої кількості матеріальних цінностей на території, їх скупченість у приміщенні робить виявлення зловмисника для непрофесіоналів практично неможливим.

Крім того, вони особливо вразливі до випадкових ризиків (пожеж, вибухів, затоплень) і є “ласим шматочком” для зловмисників через високу концентрацію МТЦ (вже упакованих та зручних для вивезення). Часто посягання на вміст об’єкта – справа рук безпосередньо співробітників підприємства, тому надійну охорону можуть надати тільки професіонали.

Організація охорони промислових об’єктів

Група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” розуміє, що захист промислових будівель вимагає багаторівневого підходу, що складається з:

 1. Інженерно-технічної охорони: встановлення стаціонарного огородження, системи освітлення та оповіщення, периметральної та протипожежної сигналізацій, електромеханічних перешкод для контролю в’їзду-виїзду автомобільного та залізничного транспорту, системи обліку ТМЦ, обладнання для автоматичного розпізнавання та фіксації номерів, датчиків руху тощо.
 2. Системи організаційного контролю: введення системи реєстрації для проходження людей та в’їзду транспорту, регулярного проведення інвентаризації ТМЦ, посиленого контролю за роботою зважувальних пристроїв та вантажопідйомного обладнання, розробку регламентуючих і нормативних документів, контроль за дотриманням внутрішнього розпорядку тощо.
 3. Фізичної охорони, що здійснюється зазвичай у цілодобовому режимі шляхом організації рухливих і стаціонарних постів. Кожен з них має індивідуальні способи чергування і завдання. Кількість охоронців і їх дислокація повинні бути такими, щоб забезпечити збереження майна і безпечного режиму на об’єкті. У разі виникнення позаштатної ситуації охороні необхідно ефективно взаємодіяти між собою і мати резерв співробітників для підкріплення.

Лише такий комплекс допоможе уникнути як дрібних щоденних крадіжок, скоєних працівниками, так і великих розкрадань зі сторони або за змовою.

Наш фахівець перед складанням договору розробляє комплекс традиційних і нетрадиційних заходів, покликаних найбільш ефективно закрити всі проблеми безпеки, серед яких:

 1. Налаштування суворого пропускного режиму.
 2. Патрулювання території і контроль за дотриманням режиму всередині об’єкта.
 3. Проведення профілактичних охоронних заходів.
 4. Організація відеоспостереження з цілодобовою фіксацією.
 5. Забезпечення охорони приміщень та цінностей.

Також замовнику може бути запропонований ряд рекомендацій, покликаних прибрати виявлені ризики.

Що ми пропонуємо

Співробітники групи охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” мають всі необхідні знання, навички та досвід, що дозволяють надати послуги із забезпечення безпеки вашого майна на високому професійному рівні. В їх арсеналі є найсучасніше обладнання, новітні методи та успішні стратегії, що дозволяють надійно захистити приватну власність клієнта від будь-яких сторонніх зазіхань.

Завантажити презентацію “Охорона промислових об’єктів”

Нижче Ви можете вибрати мову, що вас цікавить, для скачування PDF-файлу

Чи не хочете турбуватися
про безпеку об'єкта?

Зв'яжіться з нами і ми забезпечимо надійний захист!

Навчання

Наші співробітники систематично проходять курси підвищення кваліфікації

Обладнання

Наші охоронці забезпечені передовим обладнанням для якісної роботи

Досвід

Значний досвід дозволяє надійно захищати об’єкти різного рівня складності

Швидкість

Оперативне реагування та швидке вирішення виниклих позаштатних ситуацій