+380680007788
info@bz-security.com.ua

Охорона котеджних містечок

Група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” понад 10 років надає послуги з надійного захисту громадян і їх майна, на практиці доводячи, що успішне вирішення подібних завдань до снаги тільки професіоналам. Охорона промислових, громадських або житлових приміщень вимагає багатовекторного індивідуального підходу і завжди починається з аудиту. Професійне обстеження об’єкта дозволяє виявити його вразливі місця і розробити комплексну інтегровану та раціональну систему захисту.

Особливості охорони котеджних містечок 

Сьогодні багато людей мають нерухомість за містом. Приїжджаючи до власного котеджу, вони бажають відчувати себе в безпеці, а від’їжджаючи – бути впевненими, що їх майно перебуває під надійною охороною, і за відсутності господарів на ділянці не трапиться крадіжки, пожежі або актів вандалізму.

В ідеальному варіанті питаннями охорони варто займатися ще на етапі проектування котеджного містечка. У цьому випадку фахівці групи охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” нададуть кваліфіковану допомогу в розташуванні об’єктів інфраструктури, визначать локації стаціонарних і керованих камер відеоспостереження і “тривожних” кнопок, розташованих на вулиці для здійснення екстреного виклику патруля. Розумно налагоджена система охорони дозволяє в подальшому жителям котеджного містечка насолоджуватися повною безпекою, а керуючому – за необхідності розвивати її без зайвих фінансових витрат.

Організація охорони котеджних містечок 

Для забезпечення надійного захисту котеджного містечка група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” працює за двома напрямками:

  1. Охорона загальної території. Для цього пропонується організувати контрольно-пропускні пункти з охороною. Пропуск транспорту і людей здійснюється за пропускним режимом.
  2. Охорона окремих будівель. Кожну точку візуально оцінюють на наявність вразливих зон, що можуть залучати зловмисників, а також “сліпих плям”, тобто місць, де забезпечити спостереження складно. Після цього встановлюється система відеоспостереження, що дозволяє чітко переглядати всю ділянку.

Жителям котеджного містечка в обов’язковому порядку пропонується по периметру встановити систему огорожі, що перешкоджає проникненню сторонніх, а також комплекс відеоконтролю, освітлення та сигналізації. У разі наявності кількох під’їздів до селища, допускається встановлювати більше одного КПП.

Що ми пропонуємо

група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” пропонує такий спектр послуг з охорони котеджних містечок:

  • Контроль в’їзду-виїзду транспорту через КПП із застосуванням системи автоматичного визначення держ. номер автомобілів.
  • Приїзд у найкоротші терміни власної групи швидкого реагування.
  • Патрулювання території.
  • Контроль за системами відеоспостереження на території та по периметру 24/7.
  • Здійснення пропускного режиму.
  • Цілодобове реагування на сигнали вуличних тривожних кнопок, сигнали “Пожежа”, “Тривога”.
  • Охорону громадського порядку.
  • Забезпечення роботи пультової охоронної сигналізації.

Тільки комплексний та професійний підхід, що поєднує фізичну охорону, організаційний і технічний контроль, дозволить досягти справжньої безпеки, а також не хвилюватися про життя близьких і своє майно.

Завантажити презентацію “Охорона котеджних містечок”

Нижче Ви можете вибрати мову, що вас цікавить, для скачування PDF-файлу

Чи не хочете турбуватися
про безпеку об'єкта?

Зв'яжіться з нами і ми забезпечимо надійний захист!

Навчання

Наші співробітники систематично проходять курси підвищення кваліфікації

Обладнання

Наші охоронці забезпечені передовим обладнанням для якісної роботи

Досвід

Значний досвід дозволяє надійно захищати об’єкти різного рівня складності

Швидкість

Оперативне реагування та швидке вирішення виниклих позаштатних ситуацій