+380680007788
info@bz-security.com.ua

ОХОРОНА БУДІВЕЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ

Група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” понад 10 років надає послуги з надійного захисту громадян і їх майна, на практиці доводячи, що успішне вирішення подібних завдань до снаги тільки професіоналам. Охорона об’єктів будівництва вимагає багатовекторного індивідуального підходу і завжди починається з аудиту. Професійне обстеження об’єкта дозволяє виявити його вразливі місця і розробити комплексну інтегровану та раціональну систему захисту.

Особливості охорони будівельних об’єктів

Величезна, майже неосвітлена територія, багатоповерховий будинок, що зяє порожніми прорізами вікон і дверей, охорона, що складається з декількох приблудних собак, яких вдень підгодовують жалісливі працівники, а всередині – клондайк з покладів дорогих матеріалів і техніки. Приблизно так виглядає типове будівництво. Чи варто дивуватися, що об’єкт цікавий любителям легкої наживи, вандалам та іншим асоціальним особам.

Зазвичай крадіжки відбуваються не сторонніми зловмисниками, а безпосередньо працівниками. Причому не меншої шкоди завдає “невидиме” злодійство, коли товарно-матеріальні цінності виносять потроху, але регулярно. До того ж будівельні об’єкти особливо вразливі від затоплень, вибухів, пожеж та інших випадкових ризиків.

Організація охорони будівельних об’єктів

Для ефективного захисту будівництва група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” пропонує комплекс активних охоронних заходів:

  1. Інженерно-технічних. Встановлення периметрового охоронного загородження, пожежної та охоронної сигналізаційних систем, освітлення, контрольно-пропускних пунктів, обладнаних електромеханічними перешкодами, для людей і транспорту.
  2. Організаційного контролю. Впровадження та дотримання системи перепусток для людей, які входять, спецтехніки, що в’їжджає, завезення-вивезення будівельних матеріалів, запчастин, електричних кабелів, обладнання, організацію їх правильного та безпечного зберігання, контроль за доступом посадових осіб до товарно-матеріальних цінностей.
  3. Фізичної охорони. Цілодобового або періодичного (переважно нічного) моніторингу об’єкта за допомогою систем відеоспостереження та його патрулювання.

Всі вони орієнтовані на виявлення, попередження та своєчасну нейтралізацію загроз. Завдяки ретельній розробці, впровадженню та здійсненню багаторівневої системи захисту вдається у повному обсязі убезпечити об’єкт від будь-яких зазіхань.

Що ми пропонуємо

Охорона будівельного об’єкту повинна враховувати реальний стан і відповідати йому, тому кожен окремий випадок вимагає індивідуального підходу. Група охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” пропонує:

  • Експертний аудит, що дозволяє оцінити специфіку об’єкта, заходи безпеки, що були прийняті раніше.
  • Створення на підставі проведеного аналізу оптимального проекту заходів захисту з урахуванням потреб замовника.
  • Налаштування систем відеоспостереження з підключенням до Інтернету і цілодобовим моніторингом і фіксацією.
  • Організацію пропускного режиму і КПП.
  • Охорону території та ТМЦ пересувними і стаціонарними патрулями.
  • Проведення превентивних охоронних заходів.
  • Виїзд бригади швидкого реагування для підкріплення охоронців, задіяних на об’єкті, у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Багаторічний успішний досвід роботи, вивірені стратегії і тактики, високий рівень професійної підготовки охоронців і якісне, сучасне технічне оснащення дозволяють групі охоронних компаній “БЕЗПЕКА & ЗАХИСТ” якнайшвидше організувати охорону будь-якого будівельного об’єкта.

Завантажити презентацію “Охорона будівельних об’єктів”

Нижче Ви можете вибрати мову, що вас цікавить, для скачування PDF-файлу

Чи не хочете турбуватися
про безпеку об'єкта?

Зв'яжіться з нами і ми забезпечимо надійний захист!

Навчання

Наші співробітники систематично проходять курси підвищення кваліфікації

Обладнання

Наші охоронці забезпечені передовим обладнанням для якісної роботи

Досвід

Значний досвід дозволяє надійно захищати об’єкти різного рівня складності

Швидкість

Оперативне реагування та швидке вирішення виниклих позаштатних ситуацій